Eğitimler

Tarih: 22 Ekim 2018

0

Kadir Has’ta Faydalı Eğitimlere Başlıyoruz

Bu yazın başından beri, Murat Erdör ile birlikte üzerinde çalıştığımız bir projeyi; Kadir Has Üniversitesi çatısı altında hayata geçiriyoruz.

Bildiğiniz üzere ben 8 senedir Kadir Has Üniversitesi bünyesinde Sosyal Medya Akademisi’ni yönetmekteyim. Murat ise uzun zamandır “Faydalı Eğitimler” markası ile çeşitli eğitimler, konferanslar ve buluşmalar düzenlemekte.

Biz de birbirimizi çok eskiden olmasa bile, son birkaç yıldır yakından takip ediyoruz. Son olarak bir araya geldiğimizde de neden güçlerimizi birleştirmiyoruz dedik? Ve nihayetinde Faydalı Eğitimler Sertifika Programını hayata geçirdik.

3 Farklı başlık altında (Dijital Dönüşüm – Kişisel Gelişim – Pazarlama) konusunda uzman eğitmenlerce verilecek; 1 tam günlük eğitimler ile; vakti az merakı çok olan tüm öğrencileri, profesyonelleri ve girişimcileri eğitimlerimize bekliyoruz.

Şimdilik 17 Kasım – 5 Ocak tarihlerini kapsayan eğitimleri duyuruyoruz ancak, portföyümüz de müfredatımız da oldukça geniş. Yukarıda bahsi geçen eğitimleri ve daha fazlasını incelemek isterseniz, burayı tıklamanız yeterli!

 

 

Tags: , ,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarıya Dön ↑